خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال رایگان آگهی


Warning: Illegal offset type in isset or empty in /home/zoljalal/public_html/wp-includes/nav-menu-template.php on line 302

Warning: Illegal offset type in isset or empty in /home/zoljalal/public_html/wp-includes/nav-menu-template.php on line 302

روش های کسب درآمد اینترنتی ، سایت نیازمندی ذوالجلال

دسته‌بندی نشده 16/04/2018

روش های کسب درآمد اینترنتی، سایت نیازمندی ذوالجلال: سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما عزیزان هموطن.

رسول کربلایی هستم، روانشناس و کارشناس بیزینس و کسب و کار. امروز در مورد موضوع کسب درآمد و ایجاد کسب و کار از طریق اینترنت صحبت می کنیم و اینکه چگونه راهکارهایی برای فعالیت کسب و کار اینترنتی ممکن است.

به طور تیتروار مسائلی را که می شود به آن اشاره کرد مطرح می کنم ولی موضوع بسیار بسیار وسیع تر از آن چیزی هست که من در اینجا در مورد آن صحبت می کنم. ابتدا به ساکن باید عرض کنم که یک کسب و کار اینترنتی مانند یک کسب و کار فیزیکی نیاز به دانش مخصوص آن موضوع را دارد. یعنی اگر شما می خواهید در فضای مجازی کار بکنید و یک کسب و کار داشته باشید حتماً و حتماً باید یک موضوعی را برای کسب و کار خودتان در نظر بگیرید که در آن موضوع شما باید دارای دانش و مهارت باشید.

روش های کسب درآمد اینترنتی

باید حتماً تمرکز روی آن موضوع داشته باشید و به طور خاص به طور روزانه اطلاعات و دانش خودتان را در مورد آن موضوع بالا ببرید. مشتری هایی که به شما مراجعه می کنند در ابتدا نفر و نفر گردآوری می شوند یعنی باید این مثال را بزنم که مثل اینکه مرغی که نوک می زند و دانه دانه از روی زمین می چیند حتماً شما بایستی یک نفر یک نفر مشتری جمع بکنید و نباید انتظار داشته باشید در ابتدای کار یک اتفاق بسیار عجیب و غریبی بیفتد.

شاید می توانم بگویم که هیچ کسی در ابتدا و از روز اول به یک باره موفق نبوده و موفقیت محصول یک تلاش مداوم و پشتکار فراوان است. اعتماد به اینکه من می توانم در موضوع کسب و کار اینترنتی باز حرف اول را می زند یعنی خودتان را باور کنید و بدانید هیچکس به شما نمی تواند این اراده و باور را تزریق کند الاّ خود شما.

در مورد موضوع کسب و کار تیتروار به آن فعالیت هایی که می شود اشاره کرد می پردازم. به طور خاص ایجاد یک سایت اولین قدمی است که می شود در مورد یک کسب و کار به آن پرداخت و ایجاد کردن سایت ها هزینه بسیار کمی دارد و باید بدانید که شما حتماً باید دانش اولیه در مورد این موضوع به دست بیاورید. این سایت می تواند یک فروشگاه اینترنتی باشد و این فروشگاه اینترنتی می تواند کالاهای فیزیکی را بفروشد، کالاهای فیزیکی که خود شما مالک آن هستید و یا دیگران مالک آن هستند. به طور خاص عرض می کنم که سعی کنید که روی یک موضوع متمرکز شوید و از طرفی سعی نکنید که حتماً بخواهید که به صورت پابلیک کار بکنید.

درآمد داشتن در ابتدای کار خیلی مهم تر از پیشرفت کردن سریع هست. شما وقتی روی یک موضوع کوچک سرمایه گذاری کنید به طور مثال گل های مصنوعی و یا لوازم آشپزخانه و یا صنایع دستی، روی یک موضوع اگر شما متمرکز باشید مشتریان به شما رجوع می کنند و این باعث می شود که شما موفقیت هایتان همواره بیشتر شود. اما اگر از ابتدا خیلی پراکنده کار کنید یعنی مثلاً بر روی انواع لوازم آرایش، انواع لوازم ساختمانی، انواع لوازم آشپزخانه و… و… حتماً این کار شما را بسیار مبهم، سر در گم و از موفقیت دور خواهید شد. نکته دیگری که باز می توانیم به آن اشاره کنیم این است که حتماً در طراحی سایت اینترنتی تحقیق بکنید، هزینه طراحی یک سایت نباید خیلی بالا باشد.

اگر هزینه های بالا به شما پیشنهاد دادند به راحتی نپذیرید و رزومه آن افراد را هم بررسی کنید که این سایتی که برای شما دارند طراحی می کنند در واقع چقدر توانایی و مهارت در آن مورد می توانند داشته باشند. یک بخش دیگری از کسب و کار اینترنتی می تواند در اختیار قرار دادن یک فضای حافظه باشد که به افراد این اجازه را می دهد که آنها از آن فضا و آن حافظه استفاده کنند برای کارهای خودشان. به طور مثال شما می توانید یک فضایی را در اختیار افراد قرار بدهید که آنجا فایل های صوتی خودشان را قرار بدهند یا فایل های تصویری خودشان را قرار بدهند.

روش های کسب درآمد اینترنتی

این می تواند به اصطلاح یک شرایطی را فراهم کند که انبوهی از افراد بیایند و از این فایل های اشخاص استفاده کنند و آن اشخاص می توانند حتی از این امکان کسب درآمد بکنند. بنابراین یکی دیگر از این کسب و کارها می تواند در اختیار قرار دادن فضای حافظه باشد. این خودش می تواند یک کسب و کار بسیار بزرگ باشد. حالا همین کسب و کار می تواند در تمام زمینه ها باشد و شما باید بتوانید باز به طور تخصصی به این موضوع بپردازید.

اگر قصد دارید این حافظه را به طور مثال برای عکس در اختیار بگذارید یا تصویر ویدئویی و یا موسیقی همه اینها با هم متفاوت است و شما باید به طور خاص تقسیم بندی مشخصی را قبلاً انجام داده باشید. باز موضوعی که می شود در مورد بحث کسب و کار اینترنتی مطرح کرد این است که می توانید آموزش هایی را فرا بگیرید برای کارهای مجازی. به طور مثال تولید محتوا. بسیاری از سایت ها هستند که نیاز دارند که برای آنها تولید محتوا شود و اطلاعاتی را در اختیار کاربران خودشان بگذارند. شما می توانید تولید کننده این محتواها باشید.

این محتوا می تواند در موضوعات آموزشی، علمی، سرگرمی و مواردی از این دست باشد. شاید شما علاقه داشته باشید که طراحی سایت بکنید می توانید یک زبان برنامه نویسی ساده را به طور مثال وردپرس را شروع بکنید، آموزش بگیرید و به طراحی سایت برای دیگران بپردازید. سایت ها نیازمند این هستند که هر روزه به روز بشوند و بهینه سازی بشوند.

سئو شدن و بهینه شدن سایت ها امروزه یک دانش و مهارت است. شما می توانید این دانش و مهارت را یاد بگیرید و سایت ها به شما مراجعه بکنند برای بهینه سازی و سئو کردن. خود سایت ها به تناوب از چارت ها، قالب ها و افزونه های مختلفی استفاده می کنند.

شما می توانید در ادامه برنامه نویسی، یک برنامه نویسی باشید که کار او نوشتن افزونه برای سایت های مختلف هست. به طور مثال شما می توانید در ادامه یک برنامه آمار بنویسید و این برنامه آمار را در سایت ها بگذارید و سایت ها آنها را برای شما بفروشند تا همه سایت ها از این برنامه شما استفاده بکنند. مطالب بسیار زیاد است، من خیلی مختصر اینجا اشاره کردم ولی یک سری از کارها و فعالیت ها هستند که خیلی جذابیت ندارند و خیلی هم تخصصی نیستند، بیشتر کارهایی هستند که ساده و بی محتوا هستند.

مثلاً اینکه شما را یک سایتی دعوت می کند و به شما بگوید که روزانه کلیک کنید و از سایت های دیگران بازدید کنید. اگرچه یک مبلغ مختصری را به شما به عنوان حق الزحمه پرداخت می کنند، باید بررسی کنید که آیا همین کاری که دارید انجام می دهید هزینه اینترنت شما را می پردازد؟ این را باید محاسبه کنید و اینکه صبح تا شب تا غروب، شما بنشینید سایت های مردم را کلیک کنید، بازدید کنید تا رنک آنها بالا برود و سایت آنها بالا برود هیچ رشد ذهنی را برای شما ایجاد نمی کند.

من واقعاً توصیه نمی کنم که افراد با مراجعه به همچین سایت هایی که وقت خود را که ارزشمندترین دارایی هر انسانی است نابود کنند. به شما توصیه می کنم در یک زمینه ای دانش و مهارت پیدا کنید و این دانش و مهارت را به کار ببندید و همواره یاد بگیرید و از یاد گرفته هاتون در اختیار مردم قرار دهید و آنها به سمت شما جذب می شوند. شبکه های اجتماعی، محمل خوبی می تواند باشد برای فعالیت، باز هم شما باید موضوع مشخصی داشته باشید و در آن موضوع شما متخصص بشوید و مردم به شما احترام می گذارند، به شما رجوع می کنند و از شما درخواست می کنند تا شما دانش و اطلاعاتتون را در اختیار آنها بگذارید. مهارت ها را باید آموخت و می توان هر روز بیشتر آموخت.

روش های کسب درآمد اینترنتی

خوشحالم از اینکه وقت خودتان را به ما دادید. من رسول کربلایی روانشناس و بیزینس مَن، فعال در زمینه کسب و کار، سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران، مدیر گروه بین المللی مشاورین املاک ذوالجلال، آمادگی دارم تا سؤالات شما عزیزان را پاسخ بدهم و این موضوع آموزش مهارتهای کسب و کار اینترنتی درخواست یکی از عزیزان بود که من سعی کردم به طور مختصر به آن پاسخ دهم.

به شما پیشنهاد می دهم که به سایت پابلیک ما: www.zoljalal.com  سری بزنید و سایت ما سایت نیازمندی های رایگان هست، می توانید شما اطلاعات خودتان را آنجا به اشتراک بگذارید، به طور رایگان خرید و فروش کالا انجام دهید و از آن استفاده کنید. شما می توانید در سایت نیازمندی های ذوالجلال حتی برای خودتان یک فروشگاه داشته باشید و انبوهی از آگهی ها را آنجا داشته باشید و هر روزه آگهی های خودتان را به روزرسانی کنید و رایگان نردبان کنید. دوستانی که علاقمند به سرمایه گذاری در ملک و املاک و مسکن هستند، دفتر مرکزی ما در منطقه 22، شهرک راه آهن، میدان ساحل، شهرک ساحل، دفتر املاک ذوالجلال هست، می توانید پیامک بدهید تا برای شما دایرکت لوکیشن املاک را بفرستیم و حضوراً در خدمت شما باشیم.

من در مورد سایت تخصصی املاک و سرمایه گذاری هر کجا هم می توانم در خدمتتون اطلاعاتی را بدهم. اینکه این سایت اطلاعاتی در مورد پروژه ها و تعاونی های مسکن در منطقه 22 در اختیار شما قرار می دهد، این اطلاعات را مطالعه بفرمایید هرگونه سؤالی بود من در خدمت شما هستم. مشاورین ما آمادگی دارند تا با اطلاعات کامل با نهایت حوصله به شما خدمت کنند و امیدوارم که وویس ها و مقاله های من را به دوستان خودتان بدهید تا آنها هم بتوانند از این امکان بهره مند شوند و استفاده کنند.

شماره موبایل من: 09121441618، ما در حال حاضر در حال جذب تعدادی مشاور املاک برای منطقه 22 هستیم، آموزش های بسیار خاصی را به عزیزان می دهیم و همراه این عزیزان خواهیم بود. دختران و پسران این سرزمین می توانند تشریف بیاورند ما در خدمتشون باشیم و از آموزش های ما استفاده کنند. سایت های ما هم در اختیار شما عزیزان هست که بتوانید از آنها استفاده بکنید و برای کسب و کار مشاور املاک موفقیت خودتان را تضمین کنید. باور بفرمایید که ما هم از صفر شروع کردیم. روزی که شروع کردیم می دانستیم که دقیقاً به کدام سمت می خواهیم برویم ولی شروع کردیم و حرکت کردیم و هر روز بهتر از روز قبل شدیم. شما را دعوت می کنم به مجموعه گروه بین المللی مشاورین املاک ذوالجلال و یک تیم خوب و خونگرم و صمیمی. منتظر دیدار شما هستم. تشکر می کنم، خدانگهدار.

بدون برچسب

69 بازدید کل ، 1 امروز

  

تبلیغات

ارسال نظر

 • آیا قیمت نهایی برای ساخت یک واحد مسکونی در تعاونی های مسکن ثابت است؟

  با در 23/04/2018 - 0 نظرات

  آیا قیمت نهایی برای ساخت یک واحد مسکونی در تعاونی های مسکن ثابت است؟ سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمت شما عزیز هموطن. رسول کربلایی هستم، روانشناس و کارشناس بیزینس در زمینه ملک و املاک و سرمایه گذاری در منطقه 22. تخصص ما فعالیت های راهبردی در زمینه سرمایه گذاری و سرمایه پذیری […]

 • فروش اپارتمان 86 متری دربرجی زیبا در جوار دریاچه چیتگر+سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران

  با در 11/06/2018 - 2 نظرات

  در قسمت شمال بزرگراه همت قرار دارد و در حال حاضر پیمان کارها روی نازک کاری هستند.پروژه ابشار 21 طبقه و در حال ساخت هست.سه طبقه آن پارکینگ یک طبقه لابی و 17 طبقه قابل سکونت است این برج روی هم رفته 187 واحد است.متراژها 100 و 135 بوده. و بسیار خوش ساخت

 • 105متری پیش فروش

  با در 28/04/2018 - 0 نظرات

  #دفاتراملاک وسرمایه گذاری ذوالجلال #پیش فروش پروژه لوکس مرجان قیمت 200 ميليون فول امكانات اولين برج اسمانخراش در تهران   مشاور :جهاني.         09192276417   ذوالجلالفیسبوک توییتر گوگل تلگرام واتزاپ لینک کوتاه:

 • فروش واحد ۱۰۴ متری ارکیده

  با در 23/04/2018 - 0 نظرات

  کدفایل#SA2601 فروش واحد ۱۰۴ متری ارکیده متراژ: ۱۰۴ طبقه: ۱۸ ویو دید دریاچه مشاور خانم حجتی 09362791701 مدیریت اقای کربلایی 09121441618 فایل فروش و رهن و اجاره خود را به گروه مشاورین املاک ذوالجلال بسپارید 3روزه اجاره میدهیم 7روزه میفروشیم سپاس فراوان که به مشاوران امین مسکن ذوالجلال اعتماد مینمایید. فروش و رهن و اجاره […]

 • معیارهای خرید یک آپارتمان

  با در 11/06/2018 - 0 نظرات

  سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمت دوستان و هموطنان عزیز. من رسول کربلایی هستم، روانشناس و کارشناس بیزینس در زمینه ملک، املاک، سرمایه گذاری در منطقه 22. اخیراً پروژه هایی را در زمینه ساخت و ساز در حال اجرا و پیگیری داریم که به مرور اینها را به اطلاع شما می رسانیم. گروه […]

آتیستان ارکیده ها استخدام برنامه نویس وب در ذوالجلال اورنگ ، هتل 5 ستاره اورنگ اپلیکیشن اندروید ذوالجلال، دانلودمستقیم برج افرا ، برج تجاری اداری مسکونی افرا ، افرا ، اداری ، تجاری ، مسکونی ، سهام ، امتیاز ، پیش فروش ، پیش فروش مسکونی ، برج های اداری و هتل آپارتمان، برج های اداری ، هتل آپارتمان برج های نزدیک دریاچه بنیاد تعاون ناجا ، چیتگر ، دریاچه ، ذوالجلال ، املاک ذوالجلال تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش،پیش فروش امتیاز مسکونی دریایی پهنه سی برج ۴۲ طبقه مرجان سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر غرب تهران،سرمایه گذاری مطمئن خرید و فروش در منطقه22 خرید یا فروش ملک خیابان سرگرمی دریاچه چیتگر دسته‌بندی نشده دفاتر املاک ذوالجلال دیار بازی، دیار آینده، دیار اسطوره، دیار ماجرا ، دیار راه ابریشم ، دیار تاریخ، دیار آفرینش روان شناسی تجارت: آیا خرید یا فروش ملک نیاز به تخصص دارد ؟ (دکتر رسول کربلایی) سازندگی ، تحول ، سرمایه گذاری ، کسب و کار ، فرهنگ و هنر، استرحت ، تفریح سرمایه گذاری سرمایه گذاری در منطقه22 سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش آپارتمان 122 متری در چیتگر سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش امتیاز آپارتمان 120 متری در چیتگر سندباد ، هتل 3 ستاره سندباد سیراف ، هتل 4 ستاره سیراف شهرزاد شهر قصه فروش آپارتمان فروش آپارتمان 113 متری در برج آسمان در جوار دریاچه چیتگر+سرمایه گذاری در منطقه 22 فروش آپارتمان منطقه 22، سرمایه گذاری خرید و فروش واحد مسکونی در برج پارسیا مجتمع تجاری شهرزاد، مرکز مطالعات اسلامی شبستان مشاورین املاک ذوالجلال منطقه 22 ، سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در منطقه 22 منطقه22 تهران منطقه 22 تهران ، 22 ، شهربازی ، مرکز خرید ، سرمایه گذاری در منطقه 22 نرم افزار، استخدام، وب، تجربه كاري، دانش فني نگارستان تهران هتل ، هتل 3 ستاره، هتل 4 ستاره ، هتل 5 ستاره هزار و یک شهر هفت گنبد واحد های ۱۰۰ متری پامچال پروژه آرتمیس پیش فروش تجاری ، پیش فروش اداری ،