خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال رایگان آگهی


Warning: Illegal offset type in isset or empty in /home/zoljalal/public_html/wp-includes/nav-menu-template.php on line 302

Warning: Illegal offset type in isset or empty in /home/zoljalal/public_html/wp-includes/nav-menu-template.php on line 302

سرمايه گذاری و خلاقيت نسل جوان با سرمايه هاي موجود

دسته‌بندی نشده 08/04/2018

سرمايه گذاری و خلاقيت نسل جوان با سرمايه هاي موجود

آیا سرمایه گذاری محدود می شود به روش های موجود یا نه، خلاقیت چه نقشی می تواند در سرمایه گذاری داشته باشد.

مفهوم خلاقیت یعنی آفریدن از هیچ، آنچه که وجود ندارد و شما آنرا می آفرینید. البته خلاق اصلی خداوند است و زیبایی خلاقیت خداوند نامحدود و اینکه شما به هر گوشۀ این عالم زیبا که نگاه می کنید می بینید که خلاصه خداوند بهترین خلاقیت و زیباترین خلاقیت را به کار برده و مفهوم خلاقیت در نهایت زیبایی، به، خداوند به منصّه ظهور گذاشته.

سرمايه گذاری

یک شعر بسیار زیبایی هم در این رابطه هست , خود شعر اساساً یعنی برگرفته و ریشه گرفته از خلاقیته، اینکه افراد شعر ایجاد می کنند، خود این شعر خلاقیته و اگر کسی می خواهد به موضوع سرمایه گذاری بپردازد در واقع می تواند تصور کند که شعر چگونه هست.

شعر یک سری لوازمات ابتدایی و اولیه دارد، شما یکسری واژه ها و کلمات رو دارید، یک دانسته هایی دارید، دانشی دارید و یکسری سناعاتی هست، یکسری روش هایی هست برای به کار بردن همین کلمات در کنار همدیگر، نهایتاً شعر ایجاد می شود و فرد با استفاده کردن از انها می تواند شعر بگوید.

در سرمایه گذاری هم همین است، شما یکسری دانش اولیه  دارید و این دانش اولیه رو با روش های نوینی که افراد انها را به کار بردند استفاده می کنید و می توانید شکل های مختلفی از سرمایه گذاری به کار ببرید و سرمایه گذاری شما همراه با خلاقیت و خلاقانه باشد. در مورد همین خلاقیت و تفکر خلاق و اینکه به اصطلاح چه اثراتی می تواند داشته باشد شاعری به نام عاکف جملات قشنگی رو می گوید.

غمت شکار می کند تمام شادمانیت                  بترس اینکه می رود نشاط زندگانیت

خلاصه شادی و نشاط زندگانی را نگذاریم از دست برود، این لحظه های زیبا را شکار کنیم و حفظ کنیم.

طلای لحظه بس گران به دست می رسد اگر        چه مفت در رود ولی طراوت جوانیت.

در مورد سرمایه گذاری حداقل می توانیم بگوییم که عمر انسان ارزشمندترین و گرانمایه ترین کالاییست که ما لحظه به لحظه ان را داریم از دست می دهیم و قدر ان را هم نمی دانیم مخصوصاً جوان های این زمانه بایستی به این موضوع توجه بیشتری بکنند.

 طلای لحظه بس گران به دست می رسد اگر، چه مفت در رود ولی طراوت جوانیت. تو جوانی بهترین کارها را می شود برای موفقیت و پیشرفت انجام داد و تلاش بسیار بالایی را برای این منظور انجام داد که سرمایه گذاری برای میانسالی و دوران بزرگسالی و در نهایت سالمندی باید در همین جوانی شکل بگیرد.

بیاید از بهار، خود تو مست از صفا شوی              که کهنه می کند تو را تفکر خزائیت

این تفکرات انسان هست که می تواند انسان را جوان بکند یا می تواند مست بکند و سرشور نشاط و شادمانی بکند. بارها دیده شده که افراد بدن سالم دارند، تن سالم دارند، سر سلامت دارند، چشم و گوش و همه چی امکانات دارند ولی از این امکانات استفاده نمی کنند و به هیچ عنوان قدر داشته های خودشان را نمی دانند.

 جوانی، سلامت، خانواده، پدر، مادر اینا همه امکاناتیست که ما می توانیم ازش استفاده بکنیم و سرمایه ما هستند برای اینکه زندگی را خلاصه تغییر بدیم و تغییر در زندگی را به کار ببندیم. می خواهم بگویم که خلاقیت در سرمایه گذاری از همینجا شروع می شود.

نوجوان وقتی دوره های بالندگی را پیدا می کند و بالا می رود و به جوانی می رسد باید تفکر خلاق داشته باشد و باید به ذهنش در واقع دمادم تذکر بدهد که من باید از سرمایه های خودم بهترین استفاده را بکنم و بهترین سرمایه گذاری را بکنم.

در مفهوم سرمایه گذاری گفتیم یادگیری خودش از بهترین موارد سرمایه گذاری است. اگر شما می خواهید موفق بشوید سرمايه گذاری های خودتان را از لحظه ای که در آن هستید باید آغاز کنید و آنچه که دارید را باید قدرش را بدانید تا به بهترین شکل ازش استفاده بکنید. ما نبایستی هیچوقت فکر کنیم که، یک جمله معروفیه من اینجوری بگم بهتره، بعضیا فکر می کنن می گن که ما دیر به دنیا اومدیم، ما دیر تو این عرصه اومدیم، ما دیر تو این زمانه اومدیم، اصلاً زمانه ای که اومدیم اصلاً زمانۀ بدیه، باور بفرمایید این جمله، جملۀ همۀ آدم های ضعیف است، جمله همه آدم هاییه که حرکت نمی کنن، جمله همه آدم هاییه که سرمایه های خودشون را نمی شناسند و سرمایه های خودشون را ازش استفاده نمیکنند.

سرمايه گذاری

اگر شما بدانید چه کسانی هستند که نابینا، ناشنوا، معلول، معلول ذهنی، معلول حرکتی، معلول عاطفی، اگر شما بدانید که شما یکی از این آدم ها نیستید و ان آدم خوشبخت هستید که سرمایه های بسیار زیادی برای سرمایه گذاری دارید دیگر این جمله را به کار نمی برید که ما بد زمانه ای به این دنیا آمدیم.

 من فکر می کنم که بهترین زمانه، زمانه ایه که شما توش به دنیا آمدید، چون خداوند زیباترین خلاقه و شما را در زمانی آفرید که حق شما بود و حق مطلب بود و خداوند کار عبث و بیهوده نمی کند. یعنی اگر شما رو صد سال پیش می آفرید یا شما رو صد سال بعد می آفرید شما عملاً در جای خودتون، در زمانه خودتون به این دنیا نیامده بودید پس بنابراین شما در بهترین زمانه خودتون به دنیا امدید.

قدر این سرمایه را بدانید و درست سرمایه گذاری کنید و خلاقیت را در این سرمايه گذاری چاشنی کنید یعنی فکر کنید که چه راه هایی برای سرمایه گذاری وجود دارد. ای جوان روستایی که در روستا داری زندگی می کنی، زمین های بکر زیادی وجود دارد که در کنار تو هست و اینها همه نیازمند این هستند که سرمایه گذاری بشوند، کشت بشوند، کاشت بشوند و روی ان تلاش و کوشش بشود تا به نتیجه برسد.

اگر شما جوانی هستی که پدرت مثلاً کار آزاد دارد می توانی از همان کار آزادش استفاده بکنی از دانش پدر استفاده بکنی و همان رو ببری به سمت سرمایه گذاری های تولید در همان رشته ای که پدر شما کار کرده. امروز تمام دنیا بسیج شدن تا به شما خدمت بکنند و به شما بگن که شما چگونه می توانید سرمایه گذاری کنید و بهترین سرمايه گذاری را داشته باشید.

من بعضی مواقع تأسف می خورم می بینم جوانانی هستند که این همه امکانات در اختیارشان هست و از این امکانات هیچ استفاده ای نمی کنند. یکی از امکاناتی که شما باید ازش استفاده کنید همین، همین گوشی موبایلی هست که بعضاً در اختیار همه شما هست. همین گوشی های موبایل سرمایه شما هستند که می توانید برای سرمایه گذاری از ان استفاده کنید. به طور مثال تمام اپلیکیشن ها برای یادگیری تمام مسائل در این گوشی های موبایل می تواند به کار گرفته بشود و ویدئوهای آموزشی می تواند استفاده بشود.

زمانه ای که شما به دنیا امدید زمانه ایه که میلیون ها بلکه میلیاردها نفر باید غبطه ان را بخورن که چرا ما تو این زمانه به دنیا نیامدیم. امروز شما می توانید برای حتی سرمایه گذاری های اقتصادی از همین گوشی های موبایلتون استفاده بکنید. من خواهشم این است که به این موضوع توجه بکنید و این را دقت نظر داشته باشید و از دست ندهید. این جمله شاعر را هم از دست ندیم که:

شکست تحفۀ غم از کتاب تلخ ماتم است                      و کسر، ساده می کند نگاه آسمانیت

اگر شکست نخوری شما به هیچ جایی نمی رسی، کسی که می خواهد در سرمایه گذاری موفق باشد، باید سرمایه های خودش را بشناسد و بعد اقدام به عمل کند و شکست هم بخورد. شما مطمئن باشید که این شکست ها سرمایه های شما می شوند. ان موقع این شکست ها داشته های شما می شوند. به قول کسی می گفت هزار بار شکست خوردم و یه چیزی رو یاد گرفتم اینکه هزار راه رو نروم برای موفقیت. بنابراین:

شکست تحفۀ غم از کتاب تلخ ماتم است                      و کسر، ساده می کند نگاه آسمانیت

بلا فروش، شهر را که منکر تبسم است                        ببر به آرواره تفکر جهانیت

ز مرز، بسته بگذر و اسیر غم، غصه ها نشو                     که بر زمین زند تو را حساب ناتوانیت

اگر می خواهی زمین بخوری یه کلمه کافیه من ناتوان هستم، ولی اگر می خواهی بلند بشی یه کلمه کافیه من توانا هستم. شما سرمایه های بسیار زیادی دارید، امکانات بسیار زیادی برای رشد و پیشرفت دارید، اینها را از دست ندهید.

اینها را برای سرمایه گذاری زندگیتان به کار ببندید و نهایتاً اینها را سرمایه های مسیر راه زندگیتان قرار بدهید. راه زندگی اگر شصت، هفتاد، هشتاد سال هم باشد وقتی به انتها می رسی میگویی اِ به یک چشم بر هم زدن گذشت اما دوستان، عزیزان، جوانان این را به شما بگویم، اگر انسان دستش خالی باشد، اگر انسان مشکلات مالی داشته باشد، اگر انسان دستش جلوی مردم دراز باشد، یک سالش زیاده از همه این هشتاد سال، یک فصلش زیاده از همه این هشتاد سال، یک ماهش زیاده از همه این هشتاد سال، یک روزشم زیاده. بنابراین شما باید تلاش کنید، کوشش کنید، موفق باشید.

من دکتر کربلایی هستم، روانشناس هستم و خوشحال می شوم در خدمتتون باشم. من از همه جوان ها دعوت می کنم با من تماس بگیرند، ما پروژه های متعددی داریم که بتوانیم این عزیزان را مشغول به کار بکنیم و در کارهایی که می توانیم در خدمتشون باشیم استفاده بکنند.

در بخش ملک و املاک و  مسکن در منطقه 22 ما فعال هستیم، ما نیاز به جوانانی داریم که علاقمند باشند با ما کار بکنند به عنوان مشاور ما در خدمتشان باشیم، آموزش می دهیم در مسیر کار این جوانان را به کار می بندیم و در پروژه های مختلف از انها استفاده می کنیم.

سرمایه گذاری در منطقه 22 می تواند بسیار موضوع خوبی باشد، به این حتماً توجه بکنید، خانواده ها موضوع سرمایه گذاری را برای جوانان از کودکی بهش بپردازید و خوشحال می شویم که ما بتوانیم مشاور امین شما باشیم.

سایت های ما را فراموش نکنید: www.zoljalal.com این سایت پابلیک و عمومی ما هست و  www.harkoja.com  این سایت تخصصی مسکن هست که بهش سری بزنید. اگر دوست داشتید، محبت کنید به کانال تلگرام ما @zoljalal و اینستاگرام ما هم zoljalal.ir هم توجه کنید ، خوشحال می شوم که در خدمتتان باشم. سپاسگزارم. خدانگهدار.

بدون برچسب

154 بازدید کل ، 2 امروز

  

تبلیغات

2 پاسخ تا “سرمايه گذاری و خلاقيت نسل جوان با سرمايه هاي موجود”

 1. leila-yn در 29/04/2018 @ 11:40

  سلام دکتر کربلایی…مطالب شما بسیار آموزنده و جالب است.امیدوارم همه بتونن از این مطالب نهایت استفاده را ببرند.من خودم با خوندن این نوشته ها لذت میبرم…

ارسال نظر

 • فروش اپارتمان 86 متری دربرجی زیبا در جوار دریاچه چیتگر+سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران

  با در 11/06/2018 - 2 نظرات

  در قسمت شمال بزرگراه همت قرار دارد و در حال حاضر پیمان کارها روی نازک کاری هستند.پروژه ابشار 21 طبقه و در حال ساخت هست.سه طبقه آن پارکینگ یک طبقه لابی و 17 طبقه قابل سکونت است این برج روی هم رفته 187 واحد است.متراژها 100 و 135 بوده. و بسیار خوش ساخت

 • معیارهای خرید یک آپارتمان

  با در 11/06/2018 - 0 نظرات

  سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمت دوستان و هموطنان عزیز. من رسول کربلایی هستم، روانشناس و کارشناس بیزینس در زمینه ملک، املاک، سرمایه گذاری در منطقه 22. اخیراً پروژه هایی را در زمینه ساخت و ساز در حال اجرا و پیگیری داریم که به مرور اینها را به اطلاع شما می رسانیم. گروه […]

 • تأثیرات جنگ بر مسکن و بازارهای مالی

  با در 11/06/2018 - 0 نظرات

  سلام و عرض ادب و احترام. مقاله ای که امروز در موردش بحث و گفتگو می کنیم مسئله تأثیرات جنگ بر مسکن و بازارهای مالی است. باید این را عرض کنیم که ما کشوری هستیم که بیشترین تجربه را در مورد بحرانها و مخصوصاً جنگها داریم. بزرگترین جنگ تاریخ را بعد از جنگ جهانی ما […]

 • فروش اپارتمان 87 متری در جوار دریاچه چیتگر

  با در 02/07/2018 - 0 نظرات

  فروش اپارتمان 87 متری در جوار دریاچه چیتگر متراژ: 87 وضعيت طبقه: آپارتمانی+طبقه چهارم بدون آسانسور نزدیک به دریاچه بسیار زیبا و خوش نقشه قابليت رهن و اجاره:+ قيمت کل: 8 تومان تلفن تماس مستقيم: ٤٤٧٤٣٥٩٧  مديريت؛كربلايي: ٠٩١٢١٤٤١٦١٨ مشاور؛ خانم یوسفی: 09196478797 zoljalal@ www.zoljalal.com  فايل فروش يا رهن و اجاره خود را به گروه مشاورين املاك ذوالجلال بسپاريد […]

 • فروش آپارتمان 113 متری در برج آسمان در جوار دریاچه چیتگر+سرمایه گذاری در منطقه 22

  با در 14/06/2018 - 0 نظرات

  فروش آپارتمان 113 متری در برج آسمان در جوار دریاچه چیتگر+سرمایه گذاری در منطقه 22   113 متری دید جنوبی و دل انگیز و نور گیر عالی طبقات میانی 2 خواب قیمت:890 میلیون مشاور خانم یوسفی09196478797 مدیریت اقای کربلایی09121441618 پیش بینی قیمت املاک در سال 1397 پس از گذشت حدود 6 سال از تورم 35 […]

آتیستان ارکیده ها استخدام برنامه نویس وب در ذوالجلال اورنگ ، هتل 5 ستاره اورنگ اپلیکیشن اندروید ذوالجلال، دانلودمستقیم برج افرا ، برج تجاری اداری مسکونی افرا ، افرا ، اداری ، تجاری ، مسکونی ، سهام ، امتیاز ، پیش فروش ، پیش فروش مسکونی ، برج های اداری و هتل آپارتمان، برج های اداری ، هتل آپارتمان برج های نزدیک دریاچه بنیاد تعاون ناجا ، چیتگر ، دریاچه ، ذوالجلال ، املاک ذوالجلال تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش،پیش فروش امتیاز مسکونی دریایی پهنه سی برج ۴۲ طبقه مرجان سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر غرب تهران،سرمایه گذاری مطمئن خرید و فروش در منطقه22 خرید یا فروش ملک خیابان سرگرمی دریاچه چیتگر دسته‌بندی نشده دفاتر املاک ذوالجلال دیار بازی، دیار آینده، دیار اسطوره، دیار ماجرا ، دیار راه ابریشم ، دیار تاریخ، دیار آفرینش روان شناسی تجارت: آیا خرید یا فروش ملک نیاز به تخصص دارد ؟ (دکتر رسول کربلایی) سازندگی ، تحول ، سرمایه گذاری ، کسب و کار ، فرهنگ و هنر، استرحت ، تفریح سرمایه گذاری سرمایه گذاری در منطقه22 سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش آپارتمان 122 متری در چیتگر سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش امتیاز آپارتمان 120 متری در چیتگر سندباد ، هتل 3 ستاره سندباد سیراف ، هتل 4 ستاره سیراف شهرزاد شهر قصه فروش آپارتمان فروش آپارتمان 113 متری در برج آسمان در جوار دریاچه چیتگر+سرمایه گذاری در منطقه 22 فروش آپارتمان منطقه 22، سرمایه گذاری خرید و فروش واحد مسکونی در برج پارسیا مجتمع تجاری شهرزاد، مرکز مطالعات اسلامی شبستان مشاورین املاک ذوالجلال منطقه 22 ، سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در منطقه 22 منطقه22 تهران منطقه 22 تهران ، 22 ، شهربازی ، مرکز خرید ، سرمایه گذاری در منطقه 22 نرم افزار، استخدام، وب، تجربه كاري، دانش فني نگارستان تهران هتل ، هتل 3 ستاره، هتل 4 ستاره ، هتل 5 ستاره هزار و یک شهر هفت گنبد واحد های ۱۰۰ متری پامچال پروژه آرتمیس پیش فروش تجاری ، پیش فروش اداری ،