خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال رایگان آگهی


Warning: Illegal offset type in isset or empty in /home/zoljalal/public_html/wp-includes/nav-menu-template.php on line 302

Warning: Illegal offset type in isset or empty in /home/zoljalal/public_html/wp-includes/nav-menu-template.php on line 302

سرمایه گذاری و سرمایه پذیری در گروه ذوالجلال

دسته‌بندی نشده 21/04/2018

سرمایه گذاری و سرمایه پذیری در گروه ذوالجلال

سرمایه گذاری و سرمایه پذیری در گروه ذوالجلال موضوع مورد بحث امروزمان است. من دکتر رسول کربلایی، روانشناس و کارشناس بیزینس و سرمایه گذاری. فعالیت ما در منطقه 22 تهران در زمینه ملک، املاک و سرمایه گذاری هست و خیلی خوشحالم که در خدمت شما عزیزان هستم. موضوعی که امروز می خواهم به آن بپردازم، سرمایه گذاری و سرمایه پذیری در دفاتر املاک ذوالجلال هست. ما مجموعه ای از بر و بچه های جوان، مستعد، تحصیل کرده را دور هم گرد آوردیم و فعالیت سرمایه گذاری را با این بچه ها در حال انجام هستیم.

سرمایه گذاری و سرمایه پذیری در گروه ذوالجلال
شما هموطن عزیز که قصد سرمایه گذاری و سرمایه پذیری در گروه ذوالجلال دارید، می توانید تشریف بیاورید در خدمتتان باشیم و با پروژه های ما آشنا شوید. با شکل فعالیت ما آشنا شوید و با کمترین ریسک و خطر سرمایه خودتان را به کار بگیرید و منافع بسیار خوبی را در دفاتر املاک و سرمایه گذاری ذوالجلال تجربه کنید.
چند روش برای سرمایه گذاری و سرمایه پذیری در گروه ذوالجلال اینجا مطرح هست که این روش ها را من به اختصار مطرح می کنم و اگر تمایل داشتید به صورت حضوری هم در خدمتتان هستم. موضوعی که هست این هست که یکی از موضوعات مهمی که در سرمایه گذاری مطرح هست و ما به آن توجه می کنیم اینکه به هیچ عنوان ما سرمایه شما را دریافت نمی کنیم و سرمایه شما در نزد خودتان هست و شما می توانید با توجه به اینکه در پروژه های ما شرکت می کنید به صورت کاملاً رسمی و با قرارداد مشخص و از طرفی اسناد معتبر به نوعی مالکیت پروژه ها را به نام خودتان بزنید و این مالکیت باعث می شود که شما در امنیت کامل به سر ببرید. ما از شما دعوت می کنیم و شما تشریف می آورید و در یکی از پروژه های ما شرکت می کنید.

سرمایه گذاری و سرمایه پذیری در گروه ذوالجلال
معمولاً افراد با سرمایه کم قادر نیستند که در یک پروژه بزرگی بتوانند شرکت کنند. به طور مثال اگر فردی صد یا دویست میلیون تومان سرمایه داشته باشد الآن به سختی می تواند برای خرید یک واحد مسکونی اقدام بکند. یکی از روش های ما این خواهد بود که شما عزیزان تشریف می آورید و به صورت مشترک در پروژه های ما شرکت می کنید و یک پروژه را به صورت مشارکتی و به صورت یک، دو، سه و یا تعداد دانگ های بیشتر خریداری می کنید و نهایتاً این پروژه با سرمایه گذاری شما شروع می شود. شما در یک مبایعه نامه رسمی، در یک قرارداد رسمی شرکت می کنید، واحدهای بسیار مناسب را به قیمت کاملاً منطقی و شاید بتوانم بگویم که زیر قیمت بازار به شما معرفی می کنیم، شما بررسی های خودتان را در مورد آن واحدها کاملاً می توانید انجام دهید، تحقیقتان را در بازار می توانید انجام دهید و نهایتاً با حضور در دفتر ما اقدام به عقد قرارداد بکنید
معمولاً با توجه به توضیحات و اطلاعات کاملی که ما به سرمایه گذاران عزیز می دهیم، به آنها عرض می کنیم که به هیچ عنوان ما وجهی از آنها دریافت نمی کنیم، سند و مالکیت به نام آنها می خورد، معمولاً دو یا سه نفر در یک پروژه مشارکت می کنند و با مشارکت آنها ملک خریداری می شود و این ملک در دفتر املاک ذوالجلال توسط گروه زیادی از بچه های مشاور واگذار می شود، فروخته می شود و در زمان فروش هم شما با اطلاعات کامل از نحوه و اجرا و قیمت و تمام مطالب مطلع خواهید شد و نهایتاً سهم خودتان را از آن به اصطلاح پروژه دریافت می کنید.
اصل پولتان را دریافت می کنید و سود پولتان را هم دریافت خواهید کرد. در چنین پروژه ای به هیچ عنوان ما از شما کمیسیون دریافت نمی کنیم در زمان خرید و یا در زمان فروش هیچ کمیسیونی دریافت نمی شود و نهایتاً فروشنده هست که کمیسیون به ما پرداخت می کند و یا در زمان فروش این واحد، خریدار هست که به ما کمیسیون دریافت می کند و شما کمترین پرداختی را نخواهید داشت. در شکل دیگر از این قضیه به واقع ما اقدام می کنیم به سرمایه گذاری در سبدهای مختلف سرمایه گذاری.

به طور مثال اگر شما مبلغ بیشتری سرمایه در اختیارتان داشته باشد بین پانصد تا یک میلیارد تومان ما توصیه نمی کنیم که شما یک واحد مسکونی خریداری بکنید و در این واحد مسکونی منتظر باشید تا به فروش برسد. ما این را تقسیم به دو، سه یا چهار بخش خواهیم کرد، در سبدهای مختلف قرار می دهیم و پروژه ها و واحدهای مختلفی را برای شما تعریف می کنیم و چنانچه شما بتوانید در این پروژه هایی که ما عنوان می کنیم شرکت بکنید، طبیعتاً قرار گرفتن سرمایه شما در چند سبد می تواند برای سوددهی بیشتر بسیار مؤثر باشد. به طور مثال اگر شما با یک میلیارد تومان در چهار پروژه شرکت کنید، احتمال به فروش رسیدن یکی از چهار پروژه بیشتر هست تا اینکه بخواهید صرفاً با یک میلیارد تومان یک واحد خریداری بکنید. بنابراین زمانی که شما چهار واحد سرمایه گذاری می کنید و احتمال فروش هر یک از این چهار واحد را بالا می برید احتمال دریافت سودتان هم بالاتر خواهد رفت. من حیث المجموع آنچه که می توانم بگویم اینکه روش های بسیار نوینی را ما در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت و این مطمئناً برای شما جذابیت های خاصی خواهد داشت. رزومه ما می تواند برای شما کافی باشد.
افرادی که در دفاتر املاک ذوالجلال سرمایه گذاری می کنند و به عنوان سرمایه گذار ما در خدمت آنها هستیم می توانند به شما این اطمینان را بدهند که سرمایه گذاری شما سودده و بازده خوبی خواهد بود. از طرفی هم باید توجه بکنیم که تیم فنی کارشناسان ذوالجلال با تخصص و مهارت خاص، اطلاعات بسیار خوبی را در زمینه سرمایه گذاری در منطقه دارند با پروژه ها، تعاونی ها، برج های منطقه کاملاً آشنا هستند و نقاط ضعف و قوت تمام پروژه ها را به خوبی آگاهی دارند و می توانند از این جهت به شما کمک رسان و یاری دهنده خوبی باشند.

نهایتاً باز هم عرض می کنم که شما دقت بفرمایید به هیچ عنوان ما از شما سرمایه دریافت نمی کنیم، سرمایه در حساب خود شما خواهد بود، پروژه، واحد تعریف می شود، شما در مورد آن تحقیق می کنید و خریداری می کنید. پس از خریداری تیم ذوالجلال می تواند در خدمت شما باشد و این را به فروش برساند و بعد از فروش شما اصل پول و سهم سودتان را برداشت می کنید و این برای شما بازدهی بسیار بالایی خواهد داشت.
باز اینجا یک نکته را باید عرض کنم که تجربه چندین و چند ساله ما گویای این مطلب است که موفقیت همین نزدیکی است و کافیست که شما کمی اعتماد به مجموعه ما بکنید و این اعتماد به خود شما باز می گردد و شما می توانید ثروتمند شدن را با ذوالجلال تجربه کنید.

مجموعه ما در واقع این توجه را دارد که مشتری یک اعتبار است، مشتری می تواند در واقع سرمایه ما باشد و این سرمایه بسیار قابل احترام است و جایگاه مشتری و سرمایه گذار برای ما بسیار ارزشمند است.با قدم رنجه کردن در مجموعه گروه مشاورین املاک ذوالجلال می توانید به خودتان این نوید را بدهید که بالاتر از سپردن سرمایه های خودتان به بانک سودهای بسیار قابل ملاحظه ای را دریافت کنید و از این بابت به هیچ عنوان دیگر راضی نخواهید شد که پولتان را در بانک نگهداری کنید با سودهای بسیار ناچیز.

به سایت ما سر بزنید. سایت پابلیک ما: www.zoljalal.com و سایت تخصصی مسکن ما: www.harkoja.com ، تلگرام، کانال تلگرام ما: @zoljalal و شماره موبایل من: 09121441618 .
خوشحال می شوم که از نزدیک شما را ببینم و در خدمت شما باشم. سپاسگزارم. خدانگهدار.

بدون برچسب

264 بازدید کل ، 1 امروز

  

تبلیغات

2 پاسخ تا “سرمایه گذاری و سرمایه پذیری در گروه ذوالجلال”

 1. sarsmaz در 23/04/2018 @ 11:58

  با سلام و احترام
  من مهندس عمران هستم. می خواستم بدانم از کجا معلوم که سود خواهم کرد. شاید ضرر شود. اگر آسیبی به سرمایه اندک من برسد چه کسی پاسخگو است؟

  • Admin در 25/04/2018 @ 12:54

   سلام، بهترين گواهي هركسي رزومه اوست، شما ب رزومه ما مراجعه كنيد و با سرمايه گذاران ما ميتوانيد حضوري گفتگو كنيد، از طرفي هيچ سرمايه گذاري بدون ريسك نيست ولي سرمايه گذاري در مسكن كمترين ريسك ممكن را دارد، خوشحال ميشم حضوري در خدمت شما باشم.
   مديريت دفاتر املاك و سرمايه گذاري ذوالجلال
   دكتر كربلايي
   ٠٩١٢١٤٤١٦١٨
   @Zrealestate

ارسال نظر

 • فروش اپارتمان 87 متری در جوار دریاچه چیتگر

  با در 02/07/2018 - 0 نظرات

  فروش اپارتمان 87 متری در جوار دریاچه چیتگر متراژ: 87 وضعيت طبقه: آپارتمانی+طبقه چهارم بدون آسانسور نزدیک به دریاچه بسیار زیبا و خوش نقشه قابليت رهن و اجاره:+ قيمت کل: 8 تومان تلفن تماس مستقيم: ٤٤٧٤٣٥٩٧  مديريت؛كربلايي: ٠٩١٢١٤٤١٦١٨ مشاور؛ خانم یوسفی: 09196478797 zoljalal@ www.zoljalal.com  فايل فروش يا رهن و اجاره خود را به گروه مشاورين املاك ذوالجلال بسپاريد […]

آتیستان ارکیده ها استخدام برنامه نویس وب در ذوالجلال اورنگ ، هتل 5 ستاره اورنگ اپلیکیشن اندروید ذوالجلال، دانلودمستقیم برج افرا ، برج تجاری اداری مسکونی افرا ، افرا ، اداری ، تجاری ، مسکونی ، سهام ، امتیاز ، پیش فروش ، پیش فروش مسکونی ، برج های اداری و هتل آپارتمان، برج های اداری ، هتل آپارتمان برج های نزدیک دریاچه بنیاد تعاون ناجا ، چیتگر ، دریاچه ، ذوالجلال ، املاک ذوالجلال تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش،پیش فروش امتیاز مسکونی دریایی پهنه سی برج ۴۲ طبقه مرجان سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر غرب تهران،سرمایه گذاری مطمئن خرید و فروش در منطقه22 خرید یا فروش ملک خیابان سرگرمی دریاچه چیتگر دسته‌بندی نشده دفاتر املاک ذوالجلال دیار بازی، دیار آینده، دیار اسطوره، دیار ماجرا ، دیار راه ابریشم ، دیار تاریخ، دیار آفرینش روان شناسی تجارت: آیا خرید یا فروش ملک نیاز به تخصص دارد ؟ (دکتر رسول کربلایی) سازندگی ، تحول ، سرمایه گذاری ، کسب و کار ، فرهنگ و هنر، استرحت ، تفریح سرمایه گذاری سرمایه گذاری در منطقه22 سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش آپارتمان 122 متری در چیتگر سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش امتیاز آپارتمان 120 متری در چیتگر سندباد ، هتل 3 ستاره سندباد سیراف ، هتل 4 ستاره سیراف شهرزاد شهر قصه فروش آپارتمان فروش آپارتمان 113 متری در برج آسمان در جوار دریاچه چیتگر+سرمایه گذاری در منطقه 22 فروش آپارتمان منطقه 22، سرمایه گذاری خرید و فروش واحد مسکونی در برج پارسیا مجتمع تجاری شهرزاد، مرکز مطالعات اسلامی شبستان مشاورین املاک ذوالجلال منطقه 22 ، سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در منطقه 22 منطقه22 تهران منطقه 22 تهران ، 22 ، شهربازی ، مرکز خرید ، سرمایه گذاری در منطقه 22 نرم افزار، استخدام، وب، تجربه كاري، دانش فني نگارستان تهران هتل ، هتل 3 ستاره، هتل 4 ستاره ، هتل 5 ستاره هزار و یک شهر هفت گنبد واحد های ۱۰۰ متری پامچال پروژه آرتمیس پیش فروش تجاری ، پیش فروش اداری ،