شرایط بازاریابی و ایجاد فروشگاه در سایت بی واسطه ذوالجلال

دسته‌بندی نشده 27/01/1397 27/01/1397


شرایط بازاریابی و ایجاد فروشگاه در سایت بی واسطه ذوالجلال: موضوع امروز ما در ارتباط با سایت نیازمندی های ذوالجلال هست. البته سایت نیازمندی های ذوالجلال یک سایت بی واسطه هست و شما می توانید در این سایت اقدام به آگهی گذاشتن بکنید، برای اینکه کالاهای نو و دست دوم خودتان را به فروش برسانید و یا اینکه از کالاها و خدمات مردم و افراد دیگر که در این سایت هست استفاده بکنید.

نکته ای که می خواستم الآن به آن اشاره بکنم این هست که ما در حال حاضر سعی در جذب افرادی به عنوان بازاریاب داریم که اینها بتوانند سایت را به عزیزان هموطن معرفی بکنند. شما چه بخواهید به عنوان بازاریاب در سایت بی واسطه ذوالجلال همکاری بکنید و یا اینکه خودتان بخواهید از این امکانات سایت بهره مند بشوید این توضیحات من می تواند برای شما مفید باشد. در درجه اول افراد برای این منظور می توانند در واقع در سایت ذوالجلال ثبت نام بکنند و نام کاربری بگیرند و آگهی های خودشان را ثبت بکنند. در قدم اول ثبت آگهی های شما در سایت ذوالجلال خب رایگان خواهد بود، محدودیتی در تعداد هم ندارد.

اما شما می توانید از سایت ذوالجلال به عنوان یک سایت رایگان و شخصی استفاه بکنید. رایگان و شخصی به چه صورت؟ رایگان به این معنی که شما هیچ هزینه ای برای درج آگهی نمی پردازید و آگهی های شما در سایت درج می شوند.

اما اگر شما بخواهید آگهی هایتان در گوگل ایندکس بشود و دیده بشود و در لینک های صفحه اول گوگل دیده بشوید نیاز دارید که به یک سایت معتبر و قوی مراجعه بکنید که آن سایت قوی، کمک بکند تا شما در صفحه اول دیده شوید. برای این منظور شما با آی دی مدیر سایت تماس می گیرید، این آی دی @Zrealestate هست و درخواست یک در واقع دسترسی به عنوان نویسنده را خواهید داد.

وقتی به شما به عنوان یک نویسنده در سایت ذوالجلال دسترسی داده شد شما یک قراردادی را با سایت ذوالجلال منعقد می کنید که کسب و کار خودتان را آنجا به نوعی به نمایش بگذارید. در این مرحله حتماً شما باید تعهداتی را قبول بکنید و آن این هست که فقط در زمینه کسب و کار خودتان مطلب و آگهی بگذارید و نمی توانید که هر موضوع مختلفی را در این دسترسی خودتان بگنجانید. خب از این جهت وقتی به شما دسترسی داده بشود هزینه ای برای شما مترتّب می شود. آن هزینه ماهیانه مبلغ پنجاه هزار تومان هست.

شرایط بازاریابی و ایجاد فروشگاه

در قبال این مبلغ پنجاه هزار تومان آموزش هایی به شما داده می شود. این آموزش ها برای بهینه سازی و سئو کردن آگهی های شما هست. برای اینکه خودتان بتوانید آگهی های خودتان را بهینه سازی کنید، سئو بکنید و با سئو شدن و بهینه سازی شدن آگهی های شما حتماً شما در صفحات اول گوگل دیده می شوید. خب گوگل از این طریق به شما مشتریان بسیار زیادی را ارائه می کند و مشتری های شما به شما از این بابت مراجعه می کنند و این کمک می کند به اینکه فروش شما بالا و بالاتر برود. یکی از موضوعاتی که وجود دارد این هست که سایت های دیگری که به قولی بی واسطه در حال فعالیت هستند به هیچ عنوان به شما دسترسی به عنوان نویسنده نمی دهند و اجازه نمی دهند که شما از امکانات آنها استفاده کنید تا آگهی های خودتان را بهینه کنید ولی ما این دسترسی را به شما می دهیم و به مشتریان خودمان اعتماد می کنیم و از این طریق هم افزایی بسیار زیادی را خواهیم داشت و شما به سایت کمک می کنید و سایت به شما کمک می کند، از این طریق همه با هم به موفقیت های بیشتری می رسیم. خب نقش بازاریاب در اینجا چه هست؟ اگر بازاریاب مشتری را جذب بکند که آن مشتری قصد داشته باشد فروشگاهی در سایت ذوالجلال داشته باشد و دسترسی به آن فروشگاه خودش داشته باشد و به عنوان نویسنده بخواهد بهینه سازی و سئو را بکند آن مشتری در واقع برای بازاریاب درآمد زا خواهد بود و بازاریاب آن مبلغ پنجاه هزار تومان ماهیانه را به طور صد در صد در فاز اول دریافت می کند.

شرایط بازاریابی و ایجاد فروشگاه

یعنی هر مشتری که شما به عنوان یک بازاریاب به ما معرفی می کنید صد در صد آن مبلغ پنجاه هزار تومان به شما به عنوان بازاریاب داده می شود. بنابراین شما مشتری معرفی می کنید، سایت به آن مشتری دسترسی می دهد، مبلغ پنجاه هزار تومان ماهیانه از مشتری دریافت می شود و آن مبلغ به خود شما به عنوان بازاریاب پرداخت می شود. حالا اگر کسی خودش به سایت مراجعه کرد و درخواست دسترسی کرد ما آن مبلغ پنجاه هزار تومان را از خود آن فرد در فاز اول دریافت نمی کنیم. ولی اگر شما به عنوان یک بازاریاب یک شخصی را معرفی کردید و ما آن مبلغ پنجاه هزار تومان را دریافت کردیم آن مبلغ صد در صد به شما به عنوان بازاریاب داده می شود. این می تواند یک پتانسیل بسیار بالایی را برای مجموعه ایجاد بکند و شما عزیزان هم با مجموعه رشد و پیشرفت می کنید و هم افزایی که ایجاد می شود کمک می کند که موفقیت های بسیار بیشتری را همه با هم تجربه بکنیم.

من رسول کربلایی، روانشناس و بیزینس مَن، فعال در زمینه ملک و املاک و سرمایه گذاری در منطقه 22، مدیریت سایت بی واسطه ذوالجلال، این امکان و این سایت را فراهم کردم تا دوستانی که بخواهند از این سایت استفاده بکنند و فعالیت و کسب و کار خودشان را داشته باشند و از این طریق بتوانم به هموطنان عزیزم خدمتی را کرده باشم.

شرایط بازاریابی و ایجاد فروشگاه

به سایت نیازمندی های ذوالجلال: www.zoljalal.com  سر بزنید و ثبت نام بکنید. نام کاربریتون را ثبت کردید با آی دی من: @Zrealestate تماس بگیرید و درخواست دسترسی بکنید و یا نه می توانید به عنوان یک بازاریاب با ما تماس بگیرید و چنانچه به عنوان بازاریاب در سراسر کشور در هر نقطه از کشور در حال فعالیت بخواهید باشید این کمک را می کنیم که شما بتوانید از طریق سایت ذوالجلال درآمد قابل ملاحظه ای را داشته باشید. یعنی اگر شما در طول ماه، فقط ده تا مشتری را بتوانید به ما معرفی کنید در فاز اول از هر مشتری پنجاه هزار تومان ماهیانه دریافت می شود، آن در اختیار شما قرار داده می شود و جمعاً پانصد هزار تومان، صد در صد درآمد به شما تعلق می گیرد.

منتظر تماس شما هستم. خوشحال می شوم که صدای گرم شما را بشنوم. سپاسگزارم. شماره موبایل من را هم داشته باشید البته: 09121441618 ، ممنون از اینکه ما را همراهی کردید و وقت گرانبهای خودتان را در اختیار من گذاشتید. سپاسگزار.

بدون برچسب

116 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

آتیستان ارکیده ها استخدام برنامه نویس وب در ذوالجلال اورنگ ، هتل 5 ستاره اورنگ اپلیکیشن اندروید ذوالجلال، دانلودمستقیم برج افرا ، برج تجاری اداری مسکونی افرا ، افرا ، اداری ، تجاری ، مسکونی ، سهام ، امتیاز ، پیش فروش ، پیش فروش مسکونی ، برج های اداری و هتل آپارتمان، برج های اداری ، هتل آپارتمان برج های نزدیک دریاچه بنیاد تعاون ناجا ، چیتگر ، دریاچه ، ذوالجلال ، املاک ذوالجلال تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش،پیش فروش امتیاز مسکونی دریایی پهنه سی برج ۴۲ طبقه مرجان سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر غرب تهران،سرمایه گذاری مطمئن خرید و فروش در منطقه22 خرید یا فروش ملک خیابان سرگرمی دریاچه چیتگر دسته‌بندی نشده دفاتر املاک ذوالجلال دیار بازی، دیار آینده، دیار اسطوره، دیار ماجرا ، دیار راه ابریشم ، دیار تاریخ، دیار آفرینش روان شناسی تجارت: آیا خرید یا فروش ملک نیاز به تخصص دارد ؟ (دکتر رسول کربلایی) سازندگی ، تحول ، سرمایه گذاری ، کسب و کار ، فرهنگ و هنر، استرحت ، تفریح سرمایه گذاری سرمایه گذاری در منطقه22 سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش آپارتمان 122 متری در چیتگر سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش امتیاز آپارتمان 120 متری در چیتگر سندباد ، هتل 3 ستاره سندباد سیراف ، هتل 4 ستاره سیراف شهرزاد شهر قصه فروش آپارتمان فروش آپارتمان 113 متری در برج آسمان در جوار دریاچه چیتگر+سرمایه گذاری در منطقه 22 فروش آپارتمان منطقه 22، سرمایه گذاری خرید و فروش واحد مسکونی در برج پارسیا مجتمع تجاری شهرزاد، مرکز مطالعات اسلامی شبستان مشاورین املاک ذوالجلال منطقه 22 ، سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در منطقه 22 منطقه22 تهران منطقه 22 تهران ، 22 ، شهربازی ، مرکز خرید ، سرمایه گذاری در منطقه 22 نرم افزار، استخدام، وب، تجربه كاري، دانش فني نگارستان تهران هتل ، هتل 3 ستاره، هتل 4 ستاره ، هتل 5 ستاره هزار و یک شهر هفت گنبد واحد های ۱۰۰ متری پامچال پروژه آرتمیس پیش فروش تجاری ، پیش فروش اداری ،

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر