سرمایه گذاری و شرایط آن در منطقه ۲۲, املاک ذوالجلال

دسته‌بندی نشده 11/04/2018

برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲، گروه املاک ذوالجلال شرایط خوبی رو فراهم آورده تا دوستان و عزیزان بتوانند در دفتر مشاورین املاک ذوالجلال با آسایش خاطر سرمایه گذاری کنند و از منافع سرمایه گذاری خود با سود بالا بهره مند شوند.

امروز می خواهم در مورد این شرایط کمی با شما صحبت کنم. دوستانی هستند که سرمایه آنها برای خرید یک آپارتمان کفایت نمی کند. ما به اینها چند پیشنهاد را ارائه می کنیم و هر کدام از این پیشنهادها را می توانیم در خدمتشان به صورت حضوری و در یک ملاقات خوب و صمیمی ارائه کنیم.

سرمایه گذاری

یکی از این شرایط، شرط پیش خرید یک واحد آپارتمان مسکونی در یکی از برج هایی هست که تعاونی های مسکن در منطقه 22 در حال ساخت و ساز و فعالیت در آن هستند. بسیاری از ارگان ها در این منطقه که یک منطقه توریستی تفریحی و سرمایه گذاری هست در حال حاضر در حال ساخت و ساز هستند، البته به هر حال در هر جایی اُفت و خیز وجود دارد و سازنده های خوب و یا بد وجود دارند.

ما با توجه به شناختی که نسبت به این منطقه و پروژه ها داریم در سال های اخیر توانستیم یک رزومه خوبی را از اینها جمع آوری کنیم تا بتوانیم این رزومه را در اختیار شما بگذاریم برای سرمایه گذاری شما دوستان. نکته ای که می توانم به شما بگویم این است که ما پروژه هایی را به شما معرفی می کنیم که این پروژه ها دارای رزومه هستند، در واقع الآن فعال و زنده هستند، سند قطعی موجود دارند، جواز ساخت از شهرداری گرفتند و گودبرداری کردند و در حال حاضر در حال اسکلت هستند.

این بهترین شکل سرمایه گذاری برای شما عزیزان می تواند باشد، چرا که این پروژه ها در حال حاضر می توانند یک بازدهی خوبی را به شما عزیزان بدهند. در این شکل از سرمایه گذاری شما یک سهم یا یک امتیاز از یک عضوی از پروژه را خریداری می کنید و آن فرد این سهم و امتیاز را به شما واگذار می کند.

یک مبلغی را بابت این سهم و امتیاز شما می پردازید و وجهی را به عنوان هزینه ساخت در ابتدا به حساب تعاونی واریز می کنید که این مبالغ بسته به شرایط متفاوت است. از صد میلیون تومان تا دویست، سیصد میلیون تومان خیلی، خیلی می تواند متفاوت باشد که این دیگر ضرورت دارد که به صورت حضوری ما در خدمت شما باشیم و شرایط را به شما انتقال دهیم و نهایتاً هم طی یک سال تا سه سال شما می توانید واحد مسکونی خود را تحویل بگیرید و این واحد را در اختیار داشته باشید.

سرمایه گذاری

معمولاً در منطقه 22 ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران برای اعضای کادر خود در حال ساخت واحدهایی هستند، ما آنها را می توانیم به شما معرفی کنیم و چون اینها بودجه های خیلی خوبی دارند نگرانی در مورد ساخت کمتر هست و آن اعضا که حالا یک مقدار از تمکن مالی کمتری برخوردار هستند می آیند و سعی می کنند که امتیاز خود را به فروش برسانند، ما آن امتیاز را برای شما خریداری می کنیم و به نام شما در داخل تعاونی سند می خورد.

سندهای اینجا هم به صورت سند تعاونی هست. ما چند نوع سند داریم یکی از این سندها سندهایی هست که وزارت تعاون تأیید می کند. یعنی اینها اساسنامه دارند در وزارت تعاون، و وزارت تعاون آنها را به رسمیت می شناسد و تعاونی نقل و انتقال بین افراد را انجام می دهد. مالکیت در تعاونی به نام افراد می شود و نهایتاً این افراد می توانند از مالکیت خود با نهایت اطمینان بهره مند شوند.

سرمایه گذاری

وقتی هم که بخواهند دوستان بفروشند مثل زمان خرید داخل تعاونی می روند و به نام فرد بعدی این در واقع مالکیت را انتقال می دهند. نکته ای که هست این است که انتقال در تعاونی خیلی خیلی می تواند باعث اطمینان خاطر باشد چرا که مرگ و میر فرد و یا محجور شدن، دیوانگی و یا حتی از کار افتادگی و اینها نمی تواند دیگر هیچگونه اثری در این موضوع داشته باشد و بتواند در واقع باعث شود که آسیب به فرد بزند.

من رسول کربلایی هستم در خدمت شما، خوشحال می شوم که بتوانم خدمتی انجام دهم. شماره موبایل من: 09121441618 ، به سایت ما هر کجا دات کام سایت تخصصی مسکن سری بزنید و در خدمت شما باشیم. خوشحال می شوم که از نزدیک ببینمتون. سپاسگزارم. خدانگهدار.

بدون برچسب

25 بازدید کل ، 1 امروز

  

تبلیغات

ارسال نظر

 • پیامد حمله آمریکا به سوریه و وضعیت مسکن در روزهای اخیر

  با در 15/04/2018 - 0 نظرات

  سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما عزیزان هموطن. رسول کربلایی هستم، روانشناس و کارشناس بیزینس و فعال اجرایی در زمینه سرمایه گذاری در ملک و املاک در منطقه 22. به تبع سرمایه گذاری و سرمایه پذیری یک موضوعی است که همواره با ریسک و خطراتی همراه است. از این جهت ما نیاز داریم […]

 • مفهوم سرمايه گذاری و شكل های مختلف آن

  با در 07/04/2018 - 0 نظرات

  مفهوم سرمايه گذاری و شكل های مختلف آن در مورد مفهوم سرمایه گذاری صحبت می کنیم و اینـکه مفهـوم سرمایه گذاری چیـه؟ سرمایـه گذاری رو می تونیم تعبیر کنیم به قرار دادن بخشی از موجودی خود برای کسب منفعت در آینده، اینکه ما در واقع چه میزانی از وجه خود رو میتونیم به یک کالا […]

 • سرمايه گذاری و خلاقيت نسل جوان با سرمايه هاي موجود

  با در 08/04/2018 - 0 نظرات

  سرمايه گذاری و خلاقيت نسل جوان با سرمايه هاي موجود آیا سرمایه گذاری محدود می شود به روش های موجود یا نه، خلاقیت چه نقشی می تواند در سرمایه گذاری داشته باشد. مفهوم خلاقیت یعنی آفریدن از هیچ، آنچه که وجود ندارد و شما آنرا می آفرینید. البته خلاق اصلی خداوند است و زیبایی خلاقیت […]

 • مقايسه دو روش سرمايه گذاری در بازار ارز و بازار مسكن

  با در 10/04/2018 - 0 نظرات

  سلام دوستان عزیز. موضوعی که امروز می خواهم در ارتباط با آن با شما صحبت کنم موضوع نرخ دلار و ارتباط آن با قیمت مسکن هست. توجه می کنید که در روزهای اخیر به شدت بازار نرخ ارز بی ثبات شده و دلار، یورو، پوند و ارزهای عمده بازار ایران دچار تنش بسیار زیادی شده […]

 • نرخ دلار و ارتباط آن با مسکن

  با در 11/04/2018 - 0 نظرات

  نرخ دلار و ارتباط آن با مسکن می خواهیم در مورد نرخ دلار و ارتباط اون با مسکن صحبت کنیم.توجه می کنیم که در روزهای اخیر به شدت بازارنرخ ارز بی ثبات شده ودلار،یورو،پوند و ارزهای عمده بازار ایران دچار تنش بسیار جدی شده اند.افراد بسیار زیادی به صرافی های برای خرید کالا و معاوضه […]

آتیستان ارکیده ها استخدام برنامه نویس وب در ذوالجلال اورنگ ، هتل 5 ستاره اورنگ اپلیکیشن اندروید ذوالجلال، دانلودمستقیم برج افرا ، برج تجاری اداری مسکونی افرا ، افرا ، اداری ، تجاری ، مسکونی ، سهام ، امتیاز ، پیش فروش ، پیش فروش مسکونی ، برج های اداری و هتل آپارتمان، برج های اداری ، هتل آپارتمان برج های نزدیک دریاچه برلیان ، بنیاد تعاون ناجا ، چیتگر ، دریاچه ، ذوالجلال ، املاک ذوالجلال تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش،پیش فروش امتیاز مسکونی دریایی پهنه سی برج ۴۲ طبقه مرجان سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر غرب تهران،سرمایه گذاری مطمئن خرید و فروش در منطقه22 خرید یا فروش ملک خیابان سرگرمی دسته‌بندی نشده دفاتر املاک ذوالجلال دیار بازی، دیار آینده، دیار اسطوره، دیار ماجرا ، دیار راه ابریشم ، دیار تاریخ، دیار آفرینش روان شناسی تجارت: آیا خرید یا فروش ملک نیاز به تخصص دارد ؟ (دکتر رسول کربلایی) سازندگی ، تحول ، سرمایه گذاری ، کسب و کار ، فرهنگ و هنر، استرحت ، تفریح سرمایه گذاری سرمایه گذاری در منطقه22 سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش آپارتمان 122 متری در چیتگر سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش امتیاز آپارتمان 120 متری در چیتگر سرمایه گذاری و فروش آپارتمان و برج برلیان در منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر غرب تهران سندباد ، هتل 3 ستاره سندباد سیراف ، هتل 4 ستاره سیراف شهرزاد شهر قصه فروش آپارتمان فروش آپارتمان منطقه 22، سرمایه گذاری خرید و فروش واحد مسکونی در برج پارسیا مجتمع تجاری شهرزاد، مرکز مطالعات اسلامی شبستان مشاورین املاک ذوالجلال منطقه 22 ، سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در منطقه 22 منطقه22 تهران منطقه 22 تهران ، 22 ، شهربازی ، مرکز خرید ، سرمایه گذاری در منطقه 22 نرم افزار، استخدام، وب، تجربه كاري، دانش فني نگارستان تهران هتل ، هتل 3 ستاره، هتل 4 ستاره ، هتل 5 ستاره هزار و یک شهر هفت گنبد واحد های ۱۰۰ متری پامچال پروژه آرتمیس پیش فروش تجاری ، پیش فروش اداری ،