خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال رایگان آگهی


Warning: Illegal offset type in isset or empty in /home/zoljalal/public_html/wp-includes/nav-menu-template.php on line 302

Warning: Illegal offset type in isset or empty in /home/zoljalal/public_html/wp-includes/nav-menu-template.php on line 302

موفقیت و پیشرفت معلول چه عواملی هستند؟

دسته‌بندی نشده 11/04/2018

موفقیت و پیشرفت معلول چه عواملی هستند؟

سلام دوستان عزیز و عزیزان هموطن.

موضوع امروز بحث ما این است که موفقیت و پیشرفت معلول چه عواملی هستند؟ یا بهتر می توانیم بگوییم که چرا ما موفق می شویم و یا چرا ما موفق نمی شویم؟

موفقیت یک واژه ای است که تقریباً برای همه افراد روی کره زمین یک معنا را دارد. دستیابی به یک هدفی که ناممکن به نظر می رسد. آن موقع ما می گوییم که من موفق شده ام. آدم ها، انسان ها برای رسیدن به یک موفقیت، برای موفق شدن، نیازمند یک سری کارها، تلاشها، هدفها و برنامه ها هستند.

در این مورد خاص شما دو تیپ شخصیت رو پیدا می کنید، دو تیپ شخصیت رو می بینید. بعضی ها پیشرو هستند و بعضی ها پیرو. بعضی ها رهبر هستند و بعضی ها در واقع دنباله رو. به عبارتی بعضی ها صاحب ایده، فکر و طرح و برنامه هستند، بعضی ها مصرف کننده و استفاده کننده از طرح ها و ایده های دیگران.

موفقیت

موفقیت آدم ها به این موضوع بستگی دارد که شما بخواهید جزء کدام یکی از این دو دسته قرار بگیرید. آیا شما می خواهید رهبر باشید، پیشرو باشید، لیدر باشید و یا نه می خواهید پیرو باشید، می خواهید دنباله رو باشید. به طور خودمانی می خواهید کپی کار باشید. هیچ وقت یک سند کپی عین اصل خودش نخواهد بود. اینکه شما می بینید که در بعضی از دفاتر اسناد رسمی می نویسند کپی برابر اصل است، این جملۀ بسیار غلطی است. آنجا باید بنویسند که این کپی مورد تأیید است.

هیچوقت یک کپی برابر اصل نمی شود. یا معنی برابر اصل را نفهمیدند یا معنی کپی را نفهمیدند. در دفاتر اسناد رسمی باید نوشته شود کپی مورد تأیید است، نباید بنویسند کپی برابر اصل است. در زندگی انسانی ما هم هیچوقت کپی برابر اصل نخواهد بود، یعنی اگر شما کپی کار شدید به هیچ موفقیتی نمی رسید. اگر شما پیرو شدید به هیچ جایگاهی نمی رسید.

البته این خوب است که آدم ظرفیت های خودش را بشناسد و بداند که من اگر پیرو باشم به یک حدی از موفقیت می رسم، بله تا اینجا قابل قبول است ولی اگر می خواهی ممتاز باشی، اگر می خواهی برجسته باشی، اگر می خواهی بالاتر از دیگران باشی، باید لیدر باشی، باید رهبر باشی، باید متفاوت باشی. برای این منظور باید طرح و برنامه متفاوتی داشته باشی. الزام دارد که شما یک نوعی از تفکر را داشته باشی که این نوع تفکر طرح ریزی شده، برنامه ریزی شده برای طی یک مسیر موفقیت.

پس یکی از مسائلی که در ارتباط با موفقیت است و اینکه چرا ما موفق می شویم یا چرا ما موفق نمی شویم می تواند این موضوع باشد که آیا ما کپی کار هستیم، تقلید می کنیم. به زعم من متأسفانه در کشور ما این اتفاق افتاده و جوانان بیشتر کپی کار شدند. در همین شبکه های اجتماعی نگاه کنید، یک نفر یک موضوعی رو می نویسد هزاران نفر آن را کپی می کنند، دست به دست به هم می چرخانند.

موفقیت

این نوع تفکر کپی کاری هیچوقت عامل موفقیت نخواهد بود. اگر شما می خواهید یک بیزینس مَن خوب باشید، اگر شما می خواهید در کار ریِل استیت، در کار املاک و مستقلات فعال باشید، اگر می خواهید یک مشاور املاک خوب باشید، اگر می خواهید در بیزینس ملک و مسکن، آپارتمان موفق باشید باید طرح و فکر و ایده نو داشته باشید.

باید بدانید که نقطه صفر و نقطه صد کجاست و شما در کدام نقطه قرار گرفته اید. باید به دانش خود اضافه کنید، از تجربیات دیگران استفاده کنید و نهایتاً به یک مرزی برسید که آن مرز موفقیت شماست. سرمایه گذاری در ملک و املاک یکی از موضوعاتی است که همین عامل لیدر بودن، رهبر بودن در آن مؤثر است.

اگر کسی می خواهد در موضوعی وارد شود مثل ملک و املاک و مسکن، مثل خرید و فروش آپارتمان، مثل قرارداهای سنگین ملکی، باید این فرد از نوعی تفکر خاص بهره مند باشد، باید از نوعی تفکر سازمان یافته برخوردار باشد، باید نوعی خلاقیت داشته باشد که بتواند او را متفاوت کند و بتواند جایگاه خیلی خوبی را در این موضوع شغلی داشته باشد. افرادی که نمی دانند که چگونه می توانند به راه های خرید دست پیدا کنند، هیچ طرح و برنامه ای ندارند.

موفقیت

افرادی که نمی دانند چگونه به راههای فروش یک ملک، آپارتمان، خانه، ویلا، مستقلات می توانند دست پیدا کنند، هیچ طرح و برنامه ای هم ندارند، اینها نمی توانند در زمینه ملک و املاک و مستقلات موفق باشند. موفق بودن در ملک و املاک نیازمند بودن توانایی هست که این توانایی را باید در خود فرد پرورش داده شود و قدم قدم برود به سمتی که دانش، اطلاعات و تجربه فرد به حدی برسد که مرز موفقیت است. ما برای اینکه به این منظور برسیم باید ابتدا، اول خودمان را بشناسیم که بدانیم پیرو هستیم یا لیدر هستیم، بدانیم که توانایی های ما چیست، آنگاه به ظرفیت توانایی های خودمان اضافه کنیم.

برای اقدام کردن در زمینه سرمایه گذاری در منطقه 22 من در خدمت شما هستم، هر زمانی که نیاز بود با من تماس بگیرید. من دکتر رسول کربلایی، روانشناس هستم، در زمینه بیزینس مطالعه و تحقیق دارم، فعالیت اقتصادی هم دارم، خوشحال می شوم که بتوانم به شما عزیزان مشاوره بدهم، مشاوره های ما رایگان هست و اگر تمایل به سرمایه گذاری دارید خوشحال می شوم که با من تماس بگیرید.

شماره تماس من: 09121441618 و اینکه به سایت ما سر بزنید، سایت ذوالجلال و سایت تخصصی مسکنِ هر کجا، در خدمت شما عزیزان هستیم. دوستان من، همکاران من در گروه بین المللی مشاورین املاک ذوالجلال آمادگی دارند که به شما خدمات بسیار شایسته ای را ارائه کنند و کمک می کنند تا شما بهترین خرید و بهترین فروش را بتوانید تجربه کنید.

چنانچه شما سرمایه ای دارید و می خواهید که این سرمایتون با سود بالایی در طول سال همراه باشد حتماً با ما تماس بگیرید و این نوید را به شما می دهیم که ما سرمایه گذاری اثربخشی را برای شما فراهم می کنیم. از شما ممنون هستم، سپاسگزارم که همراه من بودید. به امید دیدار و اینکه در خدمت شما در یکی از دفاتر املاک ذوالجلال در خدمت شما باشیم. تشکر می کنم.

 

بدون برچسب

66 بازدید کل ، 1 امروز

  

تبلیغات

ارسال نظر

 • آیا قیمت نهایی برای ساخت یک واحد مسکونی در تعاونی های مسکن ثابت است؟

  با در 23/04/2018 - 0 نظرات

  آیا قیمت نهایی برای ساخت یک واحد مسکونی در تعاونی های مسکن ثابت است؟ سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمت شما عزیز هموطن. رسول کربلایی هستم، روانشناس و کارشناس بیزینس در زمینه ملک و املاک و سرمایه گذاری در منطقه 22. تخصص ما فعالیت های راهبردی در زمینه سرمایه گذاری و سرمایه پذیری […]

 • فروش اپارتمان 86 متری دربرجی زیبا در جوار دریاچه چیتگر+سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران

  با در 11/06/2018 - 2 نظرات

  در قسمت شمال بزرگراه همت قرار دارد و در حال حاضر پیمان کارها روی نازک کاری هستند.پروژه ابشار 21 طبقه و در حال ساخت هست.سه طبقه آن پارکینگ یک طبقه لابی و 17 طبقه قابل سکونت است این برج روی هم رفته 187 واحد است.متراژها 100 و 135 بوده. و بسیار خوش ساخت

 • 105متری پیش فروش

  با در 28/04/2018 - 0 نظرات

  #دفاتراملاک وسرمایه گذاری ذوالجلال #پیش فروش پروژه لوکس مرجان قیمت 200 ميليون فول امكانات اولين برج اسمانخراش در تهران   مشاور :جهاني.         09192276417   ذوالجلالفیسبوک توییتر گوگل تلگرام واتزاپ لینک کوتاه:

 • فروش واحد ۱۰۴ متری ارکیده

  با در 23/04/2018 - 0 نظرات

  کدفایل#SA2601 فروش واحد ۱۰۴ متری ارکیده متراژ: ۱۰۴ طبقه: ۱۸ ویو دید دریاچه مشاور خانم حجتی 09362791701 مدیریت اقای کربلایی 09121441618 فایل فروش و رهن و اجاره خود را به گروه مشاورین املاک ذوالجلال بسپارید 3روزه اجاره میدهیم 7روزه میفروشیم سپاس فراوان که به مشاوران امین مسکن ذوالجلال اعتماد مینمایید. فروش و رهن و اجاره […]

 • معیارهای خرید یک آپارتمان

  با در 11/06/2018 - 0 نظرات

  سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمت دوستان و هموطنان عزیز. من رسول کربلایی هستم، روانشناس و کارشناس بیزینس در زمینه ملک، املاک، سرمایه گذاری در منطقه 22. اخیراً پروژه هایی را در زمینه ساخت و ساز در حال اجرا و پیگیری داریم که به مرور اینها را به اطلاع شما می رسانیم. گروه […]

آتیستان ارکیده ها استخدام برنامه نویس وب در ذوالجلال اورنگ ، هتل 5 ستاره اورنگ اپلیکیشن اندروید ذوالجلال، دانلودمستقیم برج افرا ، برج تجاری اداری مسکونی افرا ، افرا ، اداری ، تجاری ، مسکونی ، سهام ، امتیاز ، پیش فروش ، پیش فروش مسکونی ، برج های اداری و هتل آپارتمان، برج های اداری ، هتل آپارتمان برج های نزدیک دریاچه بنیاد تعاون ناجا ، چیتگر ، دریاچه ، ذوالجلال ، املاک ذوالجلال تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش،پیش فروش امتیاز مسکونی دریایی پهنه سی برج ۴۲ طبقه مرجان سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر غرب تهران،سرمایه گذاری مطمئن خرید و فروش در منطقه22 خرید یا فروش ملک خیابان سرگرمی دریاچه چیتگر دسته‌بندی نشده دفاتر املاک ذوالجلال دیار بازی، دیار آینده، دیار اسطوره، دیار ماجرا ، دیار راه ابریشم ، دیار تاریخ، دیار آفرینش روان شناسی تجارت: آیا خرید یا فروش ملک نیاز به تخصص دارد ؟ (دکتر رسول کربلایی) سازندگی ، تحول ، سرمایه گذاری ، کسب و کار ، فرهنگ و هنر، استرحت ، تفریح سرمایه گذاری سرمایه گذاری در منطقه22 سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش آپارتمان 122 متری در چیتگر سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش امتیاز آپارتمان 120 متری در چیتگر سندباد ، هتل 3 ستاره سندباد سیراف ، هتل 4 ستاره سیراف شهرزاد شهر قصه فروش آپارتمان فروش آپارتمان 113 متری در برج آسمان در جوار دریاچه چیتگر+سرمایه گذاری در منطقه 22 فروش آپارتمان منطقه 22، سرمایه گذاری خرید و فروش واحد مسکونی در برج پارسیا مجتمع تجاری شهرزاد، مرکز مطالعات اسلامی شبستان مشاورین املاک ذوالجلال منطقه 22 ، سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در منطقه 22 منطقه22 تهران منطقه 22 تهران ، 22 ، شهربازی ، مرکز خرید ، سرمایه گذاری در منطقه 22 نرم افزار، استخدام، وب، تجربه كاري، دانش فني نگارستان تهران هتل ، هتل 3 ستاره، هتل 4 ستاره ، هتل 5 ستاره هزار و یک شهر هفت گنبد واحد های ۱۰۰ متری پامچال پروژه آرتمیس پیش فروش تجاری ، پیش فروش اداری ،