پیامد حمله آمریکا به سوریه و وضعیت مسکن در روزهای اخیر

دسته‌بندی نشده 15/04/2018

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما عزیزان هموطن.
رسول کربلایی هستم، روانشناس و کارشناس بیزینس و فعال اجرایی در زمینه سرمایه گذاری در ملک و املاک در منطقه 22. به تبع سرمایه گذاری و سرمایه پذیری یک موضوعی است که همواره با ریسک و خطراتی همراه است.
از این جهت ما نیاز داریم که بتوانیم تحلیل های مناسبی از شرایط روز بازار داشته باشیم و این تحلیل ها را هر روزه بررسی و نقد بکنیم. در مقاله ای در دو سه روز پیش اشاره کردم که جنگ چه اثراتی می تواند بر روی قیمت بازارهای مالی و بازارهای مسکن داشته باشد. آنجا اشاره کردم که در واقع جنگی داخل سرزمین های ما اتفاق نخواهد افتاد، این پیش بینی شخصی بنده هست ولی انتظار می رفت که بلوک غرب به رهبری امریکا حمله ای را به کشور سوریه داشته باشد.
همچنان آنجا اشاره کردم که قطعاً این حمله کوتاه مدت خواهد بود و بسیار بلند مدت نخواهد بود. از این رو اشاره ای دوباره خواهم داشت به این مسئله که وضعیت بازارهای مسکن در روزهای آتی به چگونه، به چه صورت خواهد بود. امروز ما تجربه عقب نشینی فروشندگان ملک، آپارتمان و مسکن را داریم تجربه می کنیم.
به سرعت فروشها را متوقف کردند و انتظار افزایش قیمت را در روزهای آینده همچنان خواهیم داشت. به نظر می رسد که با توجه به اینکه سیاست های ارزی دولت و بانک مرکزی در جهت کنترل بازارهای مالی ارز و سکه و طلا هست و از این رو مردم تمایلی به سرمایه گذاری بر روی این بازارهای مالی نخواهند داشت یا بهتر است بگوییم که ریسک سرمایه گذاری با توجه به اینکه خرید و فروش به شکل های کاغذی، قاچاق اعلام شده طبیعتاً موجب می شود که انگیزه کمتری برای مردم ایجاد بکند و کمتر رغبت پیدا کنند به سمت بازارهای مالی ارزی و سکه و طلا.
از همین جهت طبیعتاً سرمایه مردم به سمت مسکن نیز می شود گفت که تمایل پیدا می کند. از یک نقطه نظر شاید جنگ های برون سرزمینی کشور ما می تواند یک دغدغه خاطری را برای مردم ایجاد کند و آن استرس وضعیت نامتعادلی است که از وجود جنگ در کشورهای همسایه برای مردم مترتّب می شود اما طبیعتاً مردم دوست دارند سرمایه های خودشان را ارزشمند باقی نگه دارند و ارزش سرمایه های آنها حفظ بشود. ما گزینه دیگری به جای کالای با دوامی چون مسکن نداریم.
هیچ فعالیت اقتصادی مؤثری در جامعه موفق نبوده در مدت گذشته، بنابراین بازده کالای مسکن به شکل آپارتمان، زمین، ویلا، امتیاز و سهام می تواند همان ابزاری باشد که قصد دارند به واسطه آن ارزش سرمایه های خودشان را حفظ بکنند. مردم باهوش و بسیار تیزبین رفتار می کنند و رفتارهای مردم تابع یک روند بسیار مشخصی است.
اگر به این رفتارهای مردم در دو سه روز گذشته توجه کنیم می بینیم که به راحتی شما سمت و سوی بازار را می توانید تشخیص بدهید و از این جهت خواهید توانست یک بیزینس فعال و مؤثری را داشته باشید. بنابراین به زعم بنده ما در روزهای آتی افزایش قیمت را تجربه خواهیم کرد و باز به نظر می رسد اگر واکنشی از سوی روسیه صورت نپذیرد و پاسخ متقابل آتش داده نشود جنگ در سوریه موفقتاً پایان پذیرفته است.
توجه بفرمایید که می شود از شرایط موجود در خرید و فروش استفاده خوبی کرد به جهت اینکه این سرمایه های شما حاصل زحمات سالیان دراز شما هستند. پس برای خرید و فروش، خرید یا فروش حتی عجله نکنید، حتماً مشورت کنید، ما خوشحال می شویم که در خدمت شما باشیم و بتوانیم خدمت مؤثری را به شما انجام بدهیم.
گروه بین المللی مشاورین املاک ذوالجلال با مدیریت دکتر رسول کربلایی و مجموعه ای از مشاوران فعال در خدمت شماست تا پاسخگوی در واقع نیازهای مشاوره شما باشد. موبایل من: 09121441618، حتماً به سایت مسکن هر کجا سر بزنید و مقاله های من را هم آنجا می توانید دنبال کنید و استفاده کنید. از شما ممنون و سپاسگزارم که وقت خوب خودتان را به من دادید و در خدمت شما بودیم. تشکر می کنم، خدانگهدار.

بدون برچسب

58 بازدید کل ، 1 امروز

  

تبلیغات

ارسال نظر

 • پیامد حمله آمریکا به سوریه و وضعیت مسکن در روزهای اخیر

  با در 15/04/2018 - 0 نظرات

  سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما عزیزان هموطن. رسول کربلایی هستم، روانشناس و کارشناس بیزینس و فعال اجرایی در زمینه سرمایه گذاری در ملک و املاک در منطقه 22. به تبع سرمایه گذاری و سرمایه پذیری یک موضوعی است که همواره با ریسک و خطراتی همراه است. از این جهت ما نیاز داریم […]

 • مفهوم سرمايه گذاری و شكل های مختلف آن

  با در 07/04/2018 - 0 نظرات

  مفهوم سرمايه گذاری و شكل های مختلف آن در مورد مفهوم سرمایه گذاری صحبت می کنیم و اینـکه مفهـوم سرمایه گذاری چیـه؟ سرمایـه گذاری رو می تونیم تعبیر کنیم به قرار دادن بخشی از موجودی خود برای کسب منفعت در آینده، اینکه ما در واقع چه میزانی از وجه خود رو میتونیم به یک کالا […]

 • سرمايه گذاری و خلاقيت نسل جوان با سرمايه هاي موجود

  با در 08/04/2018 - 0 نظرات

  سرمايه گذاری و خلاقيت نسل جوان با سرمايه هاي موجود آیا سرمایه گذاری محدود می شود به روش های موجود یا نه، خلاقیت چه نقشی می تواند در سرمایه گذاری داشته باشد. مفهوم خلاقیت یعنی آفریدن از هیچ، آنچه که وجود ندارد و شما آنرا می آفرینید. البته خلاق اصلی خداوند است و زیبایی خلاقیت […]

 • مقايسه دو روش سرمايه گذاری در بازار ارز و بازار مسكن

  با در 10/04/2018 - 0 نظرات

  سلام دوستان عزیز. موضوعی که امروز می خواهم در ارتباط با آن با شما صحبت کنم موضوع نرخ دلار و ارتباط آن با قیمت مسکن هست. توجه می کنید که در روزهای اخیر به شدت بازار نرخ ارز بی ثبات شده و دلار، یورو، پوند و ارزهای عمده بازار ایران دچار تنش بسیار زیادی شده […]

 • نرخ دلار و ارتباط آن با مسکن

  با در 11/04/2018 - 0 نظرات

  نرخ دلار و ارتباط آن با مسکن می خواهیم در مورد نرخ دلار و ارتباط اون با مسکن صحبت کنیم.توجه می کنیم که در روزهای اخیر به شدت بازارنرخ ارز بی ثبات شده ودلار،یورو،پوند و ارزهای عمده بازار ایران دچار تنش بسیار جدی شده اند.افراد بسیار زیادی به صرافی های برای خرید کالا و معاوضه […]

آتیستان ارکیده ها استخدام برنامه نویس وب در ذوالجلال اورنگ ، هتل 5 ستاره اورنگ اپلیکیشن اندروید ذوالجلال، دانلودمستقیم برج افرا ، برج تجاری اداری مسکونی افرا ، افرا ، اداری ، تجاری ، مسکونی ، سهام ، امتیاز ، پیش فروش ، پیش فروش مسکونی ، برج های اداری و هتل آپارتمان، برج های اداری ، هتل آپارتمان برج های نزدیک دریاچه برلیان ، بنیاد تعاون ناجا ، چیتگر ، دریاچه ، ذوالجلال ، املاک ذوالجلال تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش،پیش فروش امتیاز مسکونی دریایی پهنه سی برج ۴۲ طبقه مرجان سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر غرب تهران،سرمایه گذاری مطمئن خرید و فروش در منطقه22 خرید یا فروش ملک خیابان سرگرمی دسته‌بندی نشده دفاتر املاک ذوالجلال دیار بازی، دیار آینده، دیار اسطوره، دیار ماجرا ، دیار راه ابریشم ، دیار تاریخ، دیار آفرینش روان شناسی تجارت: آیا خرید یا فروش ملک نیاز به تخصص دارد ؟ (دکتر رسول کربلایی) سازندگی ، تحول ، سرمایه گذاری ، کسب و کار ، فرهنگ و هنر، استرحت ، تفریح سرمایه گذاری سرمایه گذاری در منطقه22 سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش آپارتمان 122 متری در چیتگر سرمایه گذاری در منطقه 22 | فروش امتیاز آپارتمان 120 متری در چیتگر سرمایه گذاری و فروش آپارتمان و برج برلیان در منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر غرب تهران سندباد ، هتل 3 ستاره سندباد سیراف ، هتل 4 ستاره سیراف شهرزاد شهر قصه فروش آپارتمان فروش آپارتمان منطقه 22، سرمایه گذاری خرید و فروش واحد مسکونی در برج پارسیا مجتمع تجاری شهرزاد، مرکز مطالعات اسلامی شبستان مشاورین املاک ذوالجلال منطقه 22 ، سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در منطقه 22 منطقه22 تهران منطقه 22 تهران ، 22 ، شهربازی ، مرکز خرید ، سرمایه گذاری در منطقه 22 نرم افزار، استخدام، وب، تجربه كاري، دانش فني نگارستان تهران هتل ، هتل 3 ستاره، هتل 4 ستاره ، هتل 5 ستاره هزار و یک شهر هفت گنبد واحد های ۱۰۰ متری پامچال پروژه آرتمیس پیش فروش تجاری ، پیش فروش اداری ،